ART / Lithographs / Litograph 16045403
nr 1604 5403
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Madeleine Pyk (b. 1934), Sweden. Förlaga till utställningsaffisch. Signed, numbered 18/20, sheet: 75x58, wear.
LITOGRAPH, Förlaga till utställningsaffisch. Signerad, numrerad 18/20, bladets mått: 75x58 cm
Condition: slitage
Madeleine Pyk, born 1934 in Stockholm.
1500
SEK 1000
Monday Mars 11 2024
at 20:34:39
9/3 21:44:29